j-guar İK

j-guar İK ile İnsan Kaynakları Teknolojiyle Buluşuyor!

Çeyrek yüzyıldır hayatı kolaylaştıran yazılımlar sunan Logo, web tabanlı çözümü j-guar İK ile İnsan Kaynakları süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetme olanağı sunarken verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar.

BTI tarafından proje, uyarlama, bakım, satış ve destek hizmeti verilen Logo’nun web tabanlı çözümü j-guar İK ile İnsan Kaynakları süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilir, verimlilik ve üretkenlik artışı sağlarsınız.

Ancak bunu yaparken, siz IK fonksiyonlarınızı nasıl sisteme taşıyacağınızı değişen mevzuatı programda nasıl uygulayacağınızı düşünmeyin… İnsan Kaynakları farklı bir uzmanlık alanıdır ve BTI’nın IK ve bordro konusundaki danışmanları sizin bu konudaki en büyük yardımcınızdır.

IK bölümünüz çalışan yönetimi ve verimliliğine odaklanırken BTI’ın tecrübesi, farklı hizmet anlayışı ve proje yaklaşımı ile IK yazılımınızda çok farklı bir deneyimle verimliliğinizi artırabilirsiniz. BTI’ın IK danışmanlığı ile sağlam, esnek ve firmanızın ihtiyaçlarına özel bir alt yapı kurabilirsiniz.

J-guar IK;

  • Web uyumlu altayapısı ile uygulamaya istediğiniz heryerden, her an ulaşabilmenizi sağlar.
  • Kapsamlı ürün özellikleri ve kurumun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı ile ihtiyaç duyulan tüm optimizasyonu sağlayarak İnsan Kaynakları departmanının iş yükünü hafifletir.
  • Sunduğu çeşitli analiz opsiyonlarıyla yöneticilere alacakları stratejik kararlarda yön göstererek, insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. Analiz ve raporlamanın çok önemli olduğı Insan Kaynakları ve Bordro süreçlerinde yine BTI’ın uzmanlığından yararlanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.
  • Esnek mimarisi sayesinde, değişime hızlı yanıt vererek ve uyum göstererek , IT yatırımlarınızı düşürür ve şirketinizin her türlü ihtiyacına anında cevap verir.
  • Kolay kullanım özelliğiyle eğitim ve destek için minimum zaman gerektirir ve işletme içi implementasyon sürecini minimuma indirir.BTI’ın sunduğu “Niçin, Nasıl ve Kişisel Deneyimleme” aşamalarını içeren kullanıcı eğitimleri ise İnsan Kaynakları için Kullanıcı Verimliliğinin maksimuma çıkmasını sağlar.
  • Modüler bir yapıya sahip olup; Personel Yönetimi, Ücret Yönetimi, Borç/Alacak Yönetimi, İzin Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Eleman Seçme ve Yerleştirme, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Ücret Senaryoları Yönetimi ve İK Self-Servis modülleri ile işletmelere geniş bir çözüm yelpazesi sunar.