Kağıt Geri Dönüşüm Çözümü

BTI KAĞIT GERİ DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMÜ

Uçtan Uca Web Tabanlı Yaratıcı Çözümler

Tüm dünyada kağıt geri dönüşüm firmaları hem doğa hem de ekonomi için büyük önem taşımakta, çevre baskıları, yasal düzenlemeler ve ekonomik dengeler nedeni ile daha verimli olmanın yollarını aramaktadırlar. BTI olarak bu önemli sektöre katkı sağlayabilmek adına yaratıcı, kolay, esnek ve tamamen entegre yazılım çözümleri sunuyoruz. Bu sektörün önemli sorunlarından biri olan kağıda dayalı süreç yönetimi ve birbirinden bağımsız yazılımlar kullanmanın getirdiği verimsizliği uçtan uca entegre bir sistem ile çözmeyi hedefliyoruz.

Kağıt sanayinin ana hammaddesi olan atık kağıdın yönetmeliklere uygun olarak toplanması, tesislerde türlerine göre ayrıştırılması, kağıt/karton üretimi için geri dönüşüme hazırlanması, üretim ve satışı temel süreçleri oluşturmaktadır.

Sektörün önde gelen firmalarının da tercih ettiği BTI Kağıt Geri Dönüşüm, uçtan uca entegre web tabanlı bir yazılım olup LOGO J-guar platformu üzerinde geliştirildi.

Kağıt Geri Dönüşüm çözümü;

  • Kağıt Toplama (konteyner, miktar ve ödeme takibi)
  • Tartı (Kantar entegrasyonları)
  • Fire hesaplamaları (brüt-net miktarlar, nem oranına göre ayrışma)
  • Üretim
  • Satış
  • Muhasebe/Finans

Süreçlerini destekleyerek entegre bir sistem sunmaktadır. Bu sayede kolay ve ileri seviye raporlamalar ile ölçüm, izlenebilirlik ve verimlilik takibi yapılabilmektedir.

Çözüm kiralama dahil olmak üzere farklı lisanslama modelleri ile kolay sahip olma olanağı da tanımaktadır.


BTI Kağıt Geri Dönüşüm Çözümü kullanan firmalarımız