Logo ERP Durum Analiz/İyileştirme

"Yeni Bir Çözüm? Üst Ürüne Geçiş? Mevcut Yazılım ile Devam?"
Karar veremiyor musunuz?

Yıllardır BTI olarak, mevcut ERP sisteminden verim alamayan, kaos yaşayan, nasıl ilerleyeceğini kesinleştirememiş pek çok firmaya danışmanlık yaptık. Sonuçta modern teknoloji, ileri seviye teknik bilgi ve en önemlisi tecrübe ile tekrar edilebilen, güvenilebilir bir metedoloji ile mevcut durumunuzun analizi ve yola nasıl devam edebileceğiniz konusunda bir çalışma sunmaktayız. Amacımız kaliteli, en az maliyet ve en uygun planlama ile iş hedeflerinize ulaşabilmenizi sağlamak…

Sorunun kaynağını tespit ettikten sonra metodoloji ile iyileştirme yöntemleri firmanıza sunulmaktadır. Sorunun kaynağı yanlış kurgulanmış bir implementasyon, hatalı veri girişinin neden olduğu raporlama aksaklıkları, yazılım yetersizliği veya gelişen ve değişiklik gösteren yeni ihtiyaçlar veya daha pek çok neden olabilir.

ERP, CRM ve İleri Seviye Raporlama, BI konularındaki gelişmeleri yakınen takip eden BTI danışmanları ihtiyacınıza en uygun ve en düşük maliyetli yol haritasını sizlere sunmaktadır.

  • Sorunu Kavra
  • Çözüm Üret
  • Hayata Geçir

adımları ile  özetleyebileceğimiz bu metodoloji, Logo ERP’den en üst düzeyde verim almanızı sağlamaktadır.

Mevcut Logo ERP Yazılımınızdan daha fazla verim almak için  verimlierp@btidansimanlik.com adresine lütfen mesaj atın, sizinle hemen irtibat kuralım.