Logo GO 3

İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın!

Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform GO 3 ile iş uygulamalarınızı 3. boyuta taşıyın!

BTI tarafından uygulama, bakım, satış ve destek hizmetleri verilen Logo GO3 kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzü ile KOBİ’lere verimlilik sunan bir iş uygulamasıdır.

GO 3 ile, Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanırken BTI’ın tecrübesi ve farklı hizmet anlayışı sayesinde işetmenizdeki süreçlerde kısa sürede verim artışı sağlarsınız.

Logo GO 3’ün sanal klavyesi sayesinde ofis dışında olsanız bile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.

GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır. BTI’ın raporlama ve BI konusunda verdiği ayrıcalıklı hizmetlerden GO 3 kullanırken de faydalanabilirsiniz. GO 3 entegrasyonu sayesinde Logo Mind Jasper İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde ettiğiniz verileri detaylı analiz edebilirsiniz.

BTI’ın sektörel tecrübesi ile CRM’de bir adım öne çıkarken, konusunda uzman Bordro ve insan kaynakları danışmanları ile bordro süreçlerinizi kolaylıkla GO3’te çözümlersiniz.