Logo Tiger 3

ERP kavramının yeniden yorumlanmasıyla farklı bir platform üzerinde geliştirilen Tiger 3, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.

BTI tarafından proje, uyarlama, bakım, satış ve destek hizmeti verilen Logo Tiger 3, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahip ERP çözümüdür.

BTI’ dan bilgi alabileceğiniz uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere, kurumsal ve operasyonel anlamda tam kapsamlı çözüm sunar.

Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar. Yine BTI’ın sunduğu “Niçin, Nasıl ve Kişisel Deneyimleme” aşamalarını içeren kullanıcı eğitimleri ise Logo ERP için Kullanıcı Verimliliğinin maksimuma çıkmasını sağlar.Kullanıcılarınız yetkileri dahilinde sistemde yer alan bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşur ve iletişim yükünüz azalır.

Tiger 3 işletmenizin tüm yapılarıyla sağladığı uyum sayesinde, kurumsal ve operasyonel stratejileri desteklediği gibi iç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü sağlarken, BTI’ın proje ve destek hizmetleri de işletmenizin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

Tiger 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-devlet sistemleriyle uyumlu bir çalışma imkanı da sağlar.
BTI, yazılım geliştirme kadrosu ile Tiger3’e ihtiyaçlarınıza göre yeni işlevsel uyarlamalar geliştirmek için “Object Designer ve Logo Objects“ uyarlama araçlarını kullanır.

Tiger3’ün ilişkisel veritabanı desteğinin yanı sıra, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi ve BTI’in öne çıkan network ve database hizmetleri ile ile Tiger 3’ü, güvenli bir ortamda ve yüksek performans ile kullanabilirsiniz.