Tiger HR

Aktif Yönetim, İnteraktif Çözüm

Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile tüm İK süreçlerinizin verimini arttırır!

BTI tarafından proje, uyarlama, bakım, satış ve destek hizmeti verilen Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile tüm İK süreçlerinizin verimini arttırır.

İnsan Kaynakları yönetim süreçlerinizin optimize edilmesi ve bu süreçlerin otomasyonlarının gerçekleştirilmesi ile de rekabet üstünlüğü sağlarsınız. Her ölçekteki firmanın iş ihtiyacına yanıt verebilen Tiger HR, değişen gereksinimlere ve yasal değişikliklere göre sürekli geliştirilir ve yenilenir.

Ancak, siz değişen mevzuatı programda nasıl uygulayacağınızı, IK fonksiyonlarınızı nasıl sisteme taşıyacağınızı düşünmeyin… Insan Kaynakları farklı bir uzmanlık alanıdır ve BTI’ın IK ve bordro konusundaki danışmanları sizin bu konudaki en büyük yardımcınızdır.

IK bölümünüz çalışan yönetimi ve verimliliğine odaklanırken BTI’ın tecrübesi, farklı hizmet anlayışı ve proje yaklaşımı ile IK yazılımınızda çok farklı bir deneyimle verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Tiger HR’ın sunduğu Özlük Modülü, Eğitim Modülü, İşe Alım Modülü, İşe alım Portali, Çalışan Portalı, İşçi Sağlığı Modülü, Performans Yönetimi Modülü, Organizasyon Yönetimi Modülü, İzin Yönetimi Modülü, Anket Yönetimi Modülü özellikleri ve BTI’ın IK danışmanlığı ile sağlam, esnek ve firmanızın ihtiyaçlarına özel bir alt yapı kurabilirsiniz.