Bordro Plus

Bordro İşleme ve Takibi Tek Bir Yerde

Bordro Plus; GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.

BTI tarafından uygulama, bakım, satış ve destek hizmeti verilenBordro Plus; GO 3, Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.Bordro Plus, modüler bir yapıdan oluşmakta olup temel modül Sicil Yönetimi’dir.

İhtiyaç doğrultusunda Ücret Simulasyonu modülü eklenerek zenginleştirilme olanağı sunar. Bordro farklı bir uzmanlık konusudur ve değişen mevzuatı ve programa uyarlamalarını sürekli takip etmek gerekir.

BTI’ın bordro konusundaki danışmanları sizin bu konudaki en büyük yardımcınızdır. BTI’ın tecrübesi, farklı hizmet anlayışı ve yaklaşımı ile Bordro çözümünüzde çok farklı bir deneyimle verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Bordro Plus, sunduğu esnek yapı ve zengin ürün özelliklerinin yanı sıra kolay kullanımı, kısa öğrenme süresi, basit ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği ile de kurumların bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımdan maksimum fayda elde etmelerini sağlar.

Bordro Plus;

  • Temel modül olan, Sicil Yönetim’i üzerine, istenilen zamanda, Ücret Simulasyonu fonksiyonu kullanarak  zenginleştirilme olanağı sunar. Ayrıca Bordro Plus, Logo ERPve Tiger HR çözümleri ile entegre çalışarak bilgi akışını ve süreçleri hızlandırır.
  • Tüm işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların Sicil ve Ücret Yönetimi konusunda gereksinimlerine cevap verir.
  • Bordro işlemlerini, yasal prosedürleri ve raporların otomasyonunu, mevzuat bilgisi gerekliliğine göre minimize ederek iş gücü tasarrufu sağlar.
  • Sunduğu zengin özelliklerinin yanı sıra kısa öğrenme süresi, basit ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği sayesinde, işletmelerin bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımdan maksimum fayda elde etmelerini sağlar.
  • BTI’ın sunduğu “Niçin, Nasıl ve Kişisel Deneyimleme” aşamalarını içeren kullanıcı eğitimleri ise Bordro Plus için Kullanıcı Verimliliğinin maksimuma çıkmasını sağlar.
  • Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken esnek ve kolay bir kullanım sunar.