Hakkımızda

Hakkımızda

BTI Bilişim Danışmanlık ve Yazılım, Logo bünyesinde uzun yıllar üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapmış mühendisler tarafından kurulmuştur. Logo ERP proje satış ve danışmanlık başta olmak üzere bilişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Farklı bakış açısı, hizmet kalitesi ve çözümleri ile sektörde kısa sürede farklı bir yer edinen BTI, özellikle maliyet muhasebesi, üretim-planlama, finans-uluslararası mali raporlama, ileri seviye stratejik raporlama (BI) konularında yerli ve yabancı pek çok firmaya danışmanlık vermektedir.
BTI, Logo’nun Premier ve j-guar İş Ortağı olmanın yanı sıra Windows ve Java Çözüm Ortağı’dır. Bu sayede hem geniş bir yelpazede çözüm sunarken hem de firmanızın ve sektörünüzün ihtiyaçları doğrultusunda size özel çözümler geliştirebilmektedir.
BTI, müşterilerinin tüm süreçlerini hızlı ve etkin yönetmelerini hedeflerken ERP, CRM, İnsan Kaynakları ve İş Zekası (BI) konularında 20’yi aşkın danışmanı ile projeleri hayata geçirmekte ve yazılım geliştirmektedir. Ayrıca bünyesinde yer alan Türkiye’nin önde gelen veritabanı uzmanları sayesinde Veritabanı bakım ve optimizasyonu konusunda firmalara katma değer sağlamaktadır.
ERP seçimi, proje süreci ve sonraki hizmetlerde danışman firmanın kalitesi, yetkinliği, güvenilirliği ve tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak BTI, hizmet kalitesi ile çözümlere uzmanlık ve değer katarken her iki taraf için de verimli ve uzun soluklu bir işbirliği amaçlamaktadır.