Logo Tiger 3 Enterprise

Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişimi sağlayan ve ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

BTI tarafından proje, uyarlama, bakım, satış ve destek hizmeti verilen Logo Tiger 3 Enterprise, orta ve büyük ölçekli işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, farklı fonksiyonlara gerektiği zamanda erişim sağlayan, ölçeklenebilir ERP yazılımıdır.

Tiger 3 ERP; esnek, geliştirilebilir,güvenilir ve sektör bağımsız yapısıyla değişen ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlar. Tiger 3 ERP ile kullanıcı deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyan BTI, işletmelere tam kapsamlı çözümler sunar.

Tiger 3 ERP, şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmenize getirir.

Aynı zamanda küreselleşme ve uluslararası rekabetin beraberinde getirdiği ürün ve üretimde iyileştirme, işletmelerin idare ve kontrolü, şirket içi organizasyonlarda sadeleşme gibi konularda da Tiger 3 ERP Çözümleri, anahtar rolü oynarken, konuyla ilgili BTI’ın sizi başarıya taşıyacak tecrübesinden de yararlanabilirsiniz.

Uluslararası operasyonlar yürüten işletmeler için de Tiger 3 ERP; çok dövizli, esnek raporlama yapısı, uluslararası muhasebe standartlarını destekleyen ve çoklu dil desteği içeren geniş vizyonu ile çözüm sunar.

BTI’ın çok uluslu firmalarda çalışmış uzman danışman kadrosu da size bu süreçte tam destek sağlar. Tiger 3 ERP farklı sektörlerin gerekliliklerine de yanıt verebilecek esnek altyapıya sahiptir.

BTI’ın farklı proje yaklaşımı, sektörel tecrübesi ve yazılım kadrosunun gücü ile siz de farklı bir Tiger 3 ERP kullanıcı deneyimi yaşayın.