Mobile Sales

Logo Mobile Sales

Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan satış otomasyon çözümü Logo Mobile Sales, müşteri talepleri ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetebilmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan satış otomasyon çözümü Logo Mobil Satış, müşteri talepleri ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetmek için mobil ve internet teknolojileriyle entegre bir çözüm kümesi sunar.

BTI tarafından satış ve uygulama desteği verilen Logo Mobil Satış, satış fiyatlandırmaları, kampanyalar ve rotalar gibi süreçleri destekler.

  • Saha ekiplerinizi daha etkin yönetirken, harita üzerinden takip özelliğinden faydalanabilir, sahada yapılan işlemlerinizi Logo ERP çözümlerinden takip ederek siparişlerinizi daha hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz.
  • Logo Mobil Satış, fatura baskılarını bluetooth yazıcılarla kablosuz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Android tablet ve cep telefonları tarafından desteklenen barkod okuma fonksiyonunun yanı sıra Barkod okuyuculu el terminalleri ile barkod okutarak sipariş ve fatura işlemlerinizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Logo Mobil Satış, sesle müşteri arama, malzeme arama ve not alma işlemlerinizin yapılmasını sağlar. Listeden bulmak istenilen ürünün ilk birkaç kelimesini söylemek yeterlidir. Sesli komut özelliği hızlı ve kolay işlem yapabilme imkanını tanır.