ERP Proje Yönetimi

Başarıyı ve Mükemmelliği Yakalamak için Tecrübe ve Yaratıcılık...

BTI, özel ve sektörel ihtiyaçlarınızı doğru ve hızlı bir şekilde analiz ederek gerekli çözüm, uyarlama ve yazılım geliştirme ile en optimum bütçe ve sürede ERP projeleri hayata geçirmekte ve firmanızın verimliliğini artırmanıza yardımcı olmaktadır.

Bugüne kadar üretim, kimya, gıda, tekstil, metal ve finans/sigorta gibi pek çok sektörde yerel ve uluslararası farklı ölçeklerdeki firmalarda başarılı Logo ERP ve İnsan Kaynakları projeleri gerçekleştiren BTI, Logo’nun Premier ve j-guar İş Ortağı olmasının yanı sıra Windows ve Java Çözüm Ortağı’dır.

ERP proje yaklaşımı, kadrosu ve tecrübesi ile her projede ayrı bir başaı hikayesi oluşturan BTI, özellikleri sayesinde geniş bir yelpazede yazılımlar sunarken firmanızın ve sektörünüzün ihtiyaçları doğrultusunda da size özel çözümler geliştirebilmektedir. Ayrıca yüksek performans ve kritik başarı faktörü için bünyesinde maliyet muhasebesi ve İnsan Kaynakları danışmanlarının yanı sıra uluslararası firmalarda uzun süre çalışmış finans ve mali raporlama danışmanları da yer almaktadır.

BTI  ERP/İnsan Kaynakları  proje danışmanları, şirketin üst düzey yöneticileri ve proje uygulayıcıları ile bir araya gelerek;

  • ERP/İnsan Kaynakları  projesini  gerçekleştirmek için gerekli kaynakların organize edilmesi,
  • projenin tanımlanması,
  • performans kriterlerinin belirlenmesi,
  • denetlenmesi

süreçlerini yönetirler.

BTI’ın izlediği ERP/İnsan Kaynakları proje adımları:

Ön Analiz, projenin başlangıcında BTI’ın gerçekçi bir plan yaparak sağlıklı bir teklif oluşturmasını sağlar, tespit edilen hedeflere ne kadar ulaşıldığını görme imkanı verir ve projenin başlangıcına ışık tutar.

Analiz ve Tasarım, ön analizde belirlenen hedefler için proje detay planı hazırlanır ve gerekli görev dağılımı yapılır. Bu plan çerçevesinde sistemin kurulabilmesi için gerekli her türlü bilgi toplanır. Gereken tasarımlar Müşteri Proje Grubu ile birlikte yapılarak “Analiz ve Tasarım Raporu” oluşturulur.

Kurulum, Danışmanlık ve Proje Yönetimi sürecinde “Analiz ve Tasarım Raporu” nda hareketle hedeflenen sistem kurulur ve test edilir. Belirlenen anahtar kullanıcılara, pekiştirme eğitimi verilir.

Canlı Kullanıma Geçiş, aşamasında bütün testleri yapılmış olan yeni sistem, olası riskleri en aza indirmek için mevcut sistemle bir süre paralel çalıştırıldıktan sonra devreye alınır.