Logo Mind Budget

Logo Mind Budget

Logo Mind Budget, gelişmiş yazılım mimarisi ile bütçe hazırlayan yöneticilere esnek ve güvenli bir çalışma platformu sunan bir bütçe yönetim çözümüdür.

BTI tarafından proje, satış ve uygulama hizmeti verilen Logo Mind Budget, bütçe hazırlayan yöneticilere esnek ve güvenli bir çalışma platformu sunan bir bütçe yönetim çözümüdür. BTI’ın tecrübesi, farklı hizmet anlayışı ve danışmanları ile planlama ve kontrol için büyük önem taşıyan bütçe çalışmalarnızda verimliliğinizi artırıp, hataları en aza indirerek sağlam adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

 

Logo Mind Budget;

  • Kullanım kolaylığı ile hataya kapalı veri giriş özelliği sağlar. Organizasyon şemalarından bütçe kalemlerine bir çok özellik rahatça tanımlanarak, bütçeler hızlı bir şekilde hayata geçirilir.
  • Genel bir bütçe mimarisi altında toplanan bütçe bileşenlerine uygulanan parametreler esnek olarak tanımlanabildiği gibi, bütçeler; alt bütçeler, organizasyonlar ve boyutlar ile de tanımlanabilir.
  • Kurumlarda satış, pazarlama, yatırım gibi belli amaçlara yönelik bütçelerin en hızlı, doğru ve tutarlı şekilde hazırlanmasında çalışanların işini kolaylaştırırken, bütçeler arasındaki uyumu destekleyen güçlü konsolidasyon özellikleriyle de esnek çalışma avantajları sağlar.
  • Logo Mind Budget’ın kullanıcı dostu yapısı her adımda kullanıcının işini kolaylaştırır. Bütçe kalemleri zaman içinde giderek derinleşmeye başlarken, bu ayrıntılı bütçe kalemleri arasında kaybolmak istemeyen kullanıcılar ürünün işlevsel not alma özelliğinden faydalanabilir. Bütçe için kullanılan alanlarda alınabilen açıklayıcı notlar, bütçe üzerinde çalışanlar arasında bildirimi de kolaylaştırır.
  • Bütçe hazırlama bir takım işi olduğu kadar güvenli bir ortamda sürdürülmesi gerekir. Kullanıcı dostu arayüzleri ve kolay kullanımıyla yeni kullanıcılar uygulamaya hızlı uyum sağlar, ayrıntılı yetkilendirme özelliği ile de yöneticilere büyük bir esneklik sağlar.
  • Nakit akış raporu, gelir tablosu ve bilanço gibi finansal raporların yanı sıra bütçe çözümü ile birlikte kullanımına sunulan Logo Mind Budget İş Analitiği Çözümü, kaynağından bilgileri alarak kullanıcılara kolay okunur ve yüksek etkileşimli ekranlar sunar.
  • UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama Standartları) uyumluluğu sayesinde küreselleşen dünya pazarında  faaliyet gösteren ve yabancı yatırımcı ilgisi dahilinde yer alan şirketleri, paydaşları için yeni bir bütçe hazırlığı yapma zorunluluğundan kurtararak, anlaşılabilir ve ortak dili konuşabilen pozisyon almalarını sağlar. Yine BTI’ın uluslararası firmalarda finansal raporlama konusunda çalışmış danışmanları size bu süreçte de tam destek sağlarlar.

Logo ERP Entegrasyonu; ERP çözümleri Tiger 3 Enterprise, Tiger 3, j-guar ürünleri ile hazır entegrasyon imkanı sunar.