Diva Service

Satış Sonrası Servis Süreçleriniz için Bulut Çözümü

Merkez birimleriniz ile bu birimlere bağlı servis noktalarınızın internet üzerinden erişerek kullanabileceği Diva Service ile tüm servislerin merkezle olan haberleşmesini sağlayabilir; arıza bildirimi, servis formu hazırlama, garanti takibi, ücretlendirme süreçlerinizi yönetebilir; aksesuar ve yedek parça satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BTI tarafından proje, uygulama, bakım ve destek hizmetleri verilen Diva Service’i merkez birimleriniz ile servis noktalarınız internet üzerinden erişerek kullanabilir, arıza bildirimi, servis formu hazırlama, garanti takibi, ücretlendirme süreçlerinizi yönetebilir; aksesuar ve yedek parça satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BTI’ın proje yaklaşımı, farklı hizmet anlayışı ve sektörel tecrübesi ile süreçlerinizi optimize ederek, daha verimli bir servis yönetimi ile, karlılığınızı ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Sektördeki en iyi uygulamaları ve yaptığı çok sayıdaki projedeki tecrübesini sürekli gelişim için değerlendiren BTI ile başarılı bir Servis uygulama ve projesi deneyimleyebilirsiniz.

Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri’nde (Euro Cloud Awards) Türkiye’den aday gösterilen tek çözüm olmuş, Ödüllerin Türkiye ayağında ise “Bulut Servisi Müşteri” kategorisinde 1.lik, “En İyi Bulut Servisi“nde ise 2.lik ödüllerine layık görülmüştür.

  • Diva Service’in global standartlarda, gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu gibi donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Bilgileriniz, size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de kaynak kullanım oranında ödeme yapabilirsiniz. Ek bir  maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.
  • İşleriniz büyüdüğünde herhangi bir donanım yatırımı yapmadan Diva Service’in bulut altyapısı sayesinde kullandığınız alanı artırabilirsiniz.  İş yoğunluğunuza göre kullanım alanızı artırmak veya azaltmak tamamen sizin elinizde! Hem müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap vermiş hem de ekstra donanım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.
  • Herhangi bir veri merkezi/veritabanı kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva Service’i çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan hesabınıza erişmektir.

Diva Service, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkanı sağlar. Logo ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva Service ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.