Logo Mind Informer

Logo Mind Informer

Gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlayan Logo Mind Informer, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş analitiği çözümü sunar.

BTI tarafından satış ve uygulama hizmeti verilen Logo Mind Informer gerçek zamanlı ve çok yönlü analiz imkanı sağlar, modern kullanıcı arayüzü, esnek mimarisi ve ölçeklenebilir fiyatlandırma modeli ile web-tabanlı ve tam kapsamlı bir iş analitiği çözümü sunar.

BTI’ın sektörde farklı konumlanmasını ve öne çıkmasını sağlayan uzmanlık alanlarından biri firmaların her alandaki farklı raporlama ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun raporlama araçları ile çözüm üretmesi ve verimliliğine katkı sağlayabilmesidir.

Standart raporlardan yasal raporlara, konsolide mali tablolardan stratejik raporlamaya kadar farklı yelpazedeki ihtiyaçları BTI uzmanları, çeşitli uygulamalardan elde edilen verileri tek bir platformda toplayarak bilgiye, bilgilerin de karara dönüştürülmesini sağlamaktadırlar.

Veritabanınızdaki her tür verinin entegre bir şekilde tek platformda toplanarak ham veri halinden bilgi haline dönüştürülmesi ve geleceğe yönelik stratejik kararlarda kullanmak üzere güce dönüştürülmesi için BTI’ın danışmanlarından ve Logo Mind Informer’ın ürün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Logo Mind Informer;

  • İnteraktif raporlama özelliği sayesinde, farklı birimlerdeki çalışanlarınızın, aynı anda aynı rapor üzerinde çalışmasına olanak tanır
  • Basit ve kullanıcı dostu “dashboard” lar sayesinde, hızlı bir şekilde veri analizi yapabilirsiniz.
  • Kolay veri entegrasyonu ile işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilirsiniz.
  • Yapısında bulunan özellikler sayesinde, “meta data” kullanabilmenizi sağlar.
  • OLAP küpleri ile verilere daha hızlı erişebilmenizi ve çok boyutlu analizler sağlar.
  • Mobil uyumlu alt yapısı ile uygulamaya istenilen zamanda, istenilen yerden ulaşabilmenizi sağlar.
  • Dış kaynaklarda yer alan verilerin iş ihtiyaçlarına göre yararlı bilgi haline dönüştürülmesi ve raporlanması için veri ambarına yüklenmesini sağlayan ETL özelliği ile dataları belirli kriterlere göre sıralayarak zaman kaybı olmadan işlenmesini sağlar.