Logo J-Platform

Bugün için Akıllı Çözüm, Gelecek için Güvenli Yatırım.

BTI tarafından proje, uyarlama, bakım, satış ve destek hizmeti verilen j-guar, ölçeklenebilir ve açık çözümler arayan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bir yeni nesil iş yönetim çözümüdür.

BTI’ın projelerini gerçekleştirdiği Logo j-guar, gelişmiş ve esnek bir yazılım çözüm ailesi sunar. Logo j-guar ‘On Demand’ felsefesinin mükemmel bir uygulamasıdır ve günümüz iş dünyası için optimum çözümdür. ‘On-demand’ işletme olmak; maliyetlerinizi etkin biçimde yönetirken, dinamik bir iş ortamında büyümek ve aynı zamanda yeni müşteri değeri sunmak anlamına gelir.

Bu amaca ulaşmak için hem kuruluş içinde hem de bağlantılı tüm organizasyonlarla doğru ve güncel bilgileri güvenli biçimde paylaşmak kritik önem taşır. Logo j-guar’ın esnek lisanslama seçenekleri ile ilgili BTI’dan bilgi alırken, işletmenizin başlangıç yatırımını düşük tutmak ve ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonları zaman içinde uygulamaya alabilmek için de BTI danışmanlığından faydalanabilirsiniz.

Firmanız büyüdükçe kullanıcı sayınızı da istediğiniz gibi artırarakyatırımınızı güvence altına alırsınız. Logo j-guar tamamıyla esnek bir program olarak tasarlanmıştır; işinizi tam olarak modelleyebilmeniz için size çok sayıda konfigürasyon alternatifi sunar.

Logo j-guar, finans yönetimi, satınalma, üretim, bütçe yönetimi, proje yönetimi, insan kaynakları yönetimi, satış ve dağıtım gibi işletme yapınıza göre ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonları kapsar ve hepsi birbiriyle entegre olarak çalışır. Ayrıca, programa sonradan yapacağınız her türlü geliştirmeye de izin veren entegre bir geliştirme ortamı sunmaktadır.

BTI’ın tecrübesi ve proje desteği ile Logo j-guar ihtiyaçlarınıza hızla cevap vererek işinize kolaylıkla adapte olur.