Logo Neon

Depo Yönetiminde Verimli Çözüm

Baştan sona tüm depo hareketlerinizi sizin için barkodlu el terminalleri üzerinden gerçekleştiren Logo Neon, geliştirilmiş birçok fonksiyonu ile süreçlerinizi hızlandırarak karlılığınızı artırır.

BTI tarafından satış ve projesi gerçekleştirilen Logo Neon, tüm depo hareketlerinizi sizin için barkodlu el terminalleri üzerinden gerçekleştirirken, gelişmiş fonksiyonları ile süreçlerinizi hızlandırarak karlılığınızı artırır.

  • Mal yerleştirme, mal sevkiyatı, sayım gibi fiziki operasyonları hızlandıran Logo Neon, zaman ve işgücü tasarrufu sağlar.
  • Stoklara ait fiziki ve kayıt altındaki değerlerin aynı olmasını sağlayarak stok doğruluğunu daha üst seviyelere taşır, el terminalleriyle barkod okutarak hızlı sayım imkanı tanır.
  • Logo NeonSeri / Lot no, son kullanma tarihi, parti gibi pek çok sektörde kritik olan bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirliklerini sağlar.
  • Üretim aşamalarınızı ve üretim sonunda mamül miktarlarınızı el terminalleriyle kayıt altına alanLogo Neon, ara stokları ve anlık üretim emrinize karşılık üretim miktarlarını izlemenizi sağlar.
  • Siparişin, irsaliyenin ve faturanın karşılaştırılmasını sağlayan Logo Neon, hatalı malların sayımını ve tespitini kolaylaştırır.
  • El terminalleriyle barkod okutma özelliği sayesinde depo sayım işlemlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca, kayıtlı stoklarınız ve stok sayım verileriniz arasındaki tutarsızlıkları tespit ederek, sayım fark fişlerinizi otomatik olarak oluşturur.
  • Elektronik ihracatçılar, antrepo kullanan işletmeler için geliştirilmiş algoritmalarıyla Logo Neon işçiliklerde büyük kazanç sağlar.
  • Millileştirme ve operasyon fişleriyle yapılan hareketleri kontrollü ve hatasız hale getirir. Medikal ve ilaç sektöründeki karekodları hazır çözebilen Logo Neon, 2D (iki boyutlu barkod) ve karekodlar içinde bulunan barkodları çözümleme yeteneği sayesinde barkodların içerdiği bilgileri otomatikçözümlendirir.

Sektörün ihtiyaçlarını yakından bilen ve başarılı projeler gerçekleştirmiş olan BTI ile ihtiyaçlarınızı daha kısa süre çözüme ulaştırabilir ve Logo Neon’u hayata geçirebilirsiniz.