Logo Mind Insight

Logo Mind Insight

Esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı veri analizi imkanı sunan Logo Mind Insight, hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekillerde görüntülenmesini sağlar.

BTI tarafından satış ve uygulama hizmeti verilen Logo Mind Insight, esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile gerçek zamanlı raporlama ve analiz imkanı sunar.

BTI’ın sektörde farklı konumlanmasını ve öne çıkmasını sağlayan uzmanlık alanlarından biri firmaların her alandaki farklı raporlama ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun raporlama araçları ile çözüm üretmesi ve verimliliğine katkı sağlayabilmesidir.

Standart raporlardan yasal raporlara, konsolide mali tablolardan stratejik raporlamaya kadar farklı yelpazedeki ihtiyaçları BTI uzmanları, çeşitli uygulamalardan elde edilen verileri tek bir platformda toplayarak bilgiye, bilgilerin de karara dönüştürülmesini sağlamaktadırlar.

Veritabanınızdaki her tür verinin entegre bir şekilde tek platformda toplanarak ham veri halinden bilgi haline dönüştürülmesi ve geleceğe yönelik stratejik kararlarda kullanmak üzere güce dönüştürülmesi için BTI’ın danışmanlarından ve Logo Mind Insight’ın ürün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Logo Mind Insight;

  • Basit ve kullanıcı dostu “dashboard” lar sayesinde, veri analizlerinizi hızlı gerçekleştirebilmenizi sağlar.
  • Veri indeksleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ile veri boyutları arasındaki tüm ilişkileri analiz eder.
  • Logo Mind Insight çoklu veri kaynaklarına performanstan ödün vermeden geniş kapsamlı bakış açısı kazandırır.
  • Ek geliştirme yapmadan istediğiniz cihaza adapte olabilen Logo Mind Insight; masaüstü bilgisayardan başladığınız analizlerinize tabletlerden ve akıllı telefonlardan devam etme imkanı sağlar.
  • Storytelling özelliği ile analiz sonuçlarını görsel bileşenlerle paylaşabilir, takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirebilirsiniz.
  • İnteraktif raporlama özelliği farklı birimlerin aynı anda aynı rapor üzerinde çalışmasını sağlar.

Kolay veri entegrasyonu, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar.